Property 40518 photo 1
Property 40518 photo 2
Property 40518 photo 3
Property 40518 photo 4
Property 40518 photo 5
Property 40518 photo 6
Property 40518 photo 7
Property 40518 photo 8
Property 40518 photo 9
Property 40518 photo 10
Property 40518 photo 11
Property 40518 photo 12
Property 40518 photo 13
Property 40518 photo 14
Property 40518 photo 15

Details

  • რემონტის წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 400 კვ.მ in Crete. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Villa for sale in Crete. The villa is 400sqm on a plot of 890sqm and consists of a ground floor and a semi basement which has an independent entrance from the pool area. The ground floor consists of a master bedroom with its own dressing room, two simple bedrooms, kitchen , a wc , a bathroom, a utility room and an open plan living room with a dinning area. The semi basement consists of a bedroom, wc with shower and a large single room which includes a billiard area, a living room and an office. Finally, the villa has a swimming pool, oil radiator, parking, garden, lawn, barbecue, storage room, air conditioners and there is additional 300sqm building possibility.

The villa has EOT touristic license and is rented for:

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 7614 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42669
  • ფართი 197 m²
  • Rooms 3
იყიდება
940 000 € 939 000 € 3912 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43802
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 5416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46720
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 100 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47133
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
გირავდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 47392
  • ფართი 740 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 600 000 € 6400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49849
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 4285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50227
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 6
იყიდება
950 000 € 2193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51144
  • ფართი 433 m²
  • მანძილი ზღვიდან 770 m
იყიდება
1 220 000 € 2355 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52429
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 770 m
იყიდება
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52962
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა