იყიდება - სასტუმრო 3650 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა ჩანიოტი
870 000 €
238 €/m²
Property 40250 photo 1
Property 40250 photo 2
Property 40250 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 77 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 3650 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმაში ინტეგრაციის პროცესშია. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22423
  • ფართი 23000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2281 m
იყიდება
800 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22704
  • ფართი 20100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
900 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25935
  • ფართი 12300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
1 000 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26910
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
840 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30184
  • ფართი 13289 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
850 000 € 650 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30796
  • ფართი 18480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
750 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32430
  • ფართი 55000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 000 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35368
  • ფართი 103500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
800 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37111
  • ფართი 34000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
900 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38373
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m

სიახლეების დაგზავნა