გაყიდული
მოთხოვნით
Property 40229 photo 1
Property 40229 photo 2
Property 40229 photo 3
Property 40229 photo 4
Property 40229 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1956
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 500 კვ.მ in Thessaloniki. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

An investment property, located in the center of Thessaloniki, near the Palace of Justice, is for sale.

It is a 1st and 2nd floor professional spaces, covering a total area of 410 sq.m., each one with its own WC/toilets. The building disposes of an elevator, each floor has back and front windows, allowing the construction of 12 small apartments/studios.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 787 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7357
  • ფართი 108 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
110 000 € 4230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8201
  • ფართი 26 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
1 800 000 €
  • ობიექტის კოდი 12956
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
749 000 € 1134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14617
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
28 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51740
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 1
გირჩევთ იყიდება
200 000 € 3389 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51993
  • ფართი 59 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
ინვესტიციები იყიდება
280 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64424
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა