გაყიდული
მოთხოვნით
Property 4018 photo 1
Property 4018 photo 2
Property 4018 photo 3
Property 4018 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 400 კვ.მ. on the island of Thassos.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.

The land is located in the capital of the island. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
102 000 € 138 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40071
  • ფართი 737 m²
  • მანძილი ზღვიდან 790 m
იყიდება
123 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40072
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42823
  • ფართი 2570 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
45 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43172
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
50 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48510
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
160 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50474
  • ფართი 5770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
25 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55878
  • ფართი 152 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
150 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55947
  • ფართი 4848 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
145 000 € 226 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58079
  • ფართი 640 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
218 000 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58350
  • ფართი 335 m²
  • მანძილი ზღვიდან 180 m

სიახლეების დაგზავნა