1 400 000 € 800 000 €
114 €/m²
Property 3979 photo 1
Property 3979 photo 2
Property 3979 photo 3
Property 3979 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7000 კვ.მ. in Attica.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

The land is located in the coastal suburb of Attica, Anavyssos, which combines beautiful picturesque nature and a short distance from the historic center of Athens and the sea.

Characteristic of Anavyssos is that there were salt evaporation ponds here. The area has a significant residential development with a large number of holiday and permanent residences. The beach of Anavyssos is famous among the lovers of surfing. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3979
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 600 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5658
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 250 000 € 178 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5796
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 800 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11447
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 300 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13786
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 365 000 € 694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64086
  • ფართი 1966 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა