Property 39481 photo 1
Property 39481 photo 2
Property 39481 photo 3
Property 39481 photo 4
Property 39481 photo 5
Property 39481 photo 6
Property 39481 photo 7
Property 39481 photo 8
Property 39481 photo 9
Property 39481 photo 10
Property 39481 photo 11

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 340 კვ.მ in Loutraki. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale commercial property for 340 sq.m in the center of Lutraki.

The property is located on the first line near the sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 320 000 € 658 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6208
  • ფართი 486 m²
  • Rooms 7
იყიდება
620 000 € 1823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39481
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა