Property 39168 photo 1
Property 39168 photo 2
Property 39168 photo 3
Property 39168 photo 4
Property 39168 photo 5
Property 39168 photo 6
Property 39168 photo 7
Property 39168 photo 8
Property 39168 photo 9
Property 39168 photo 10
Property 39168 photo 11
Property 39168 photo 12
Property 39168 photo 13
Property 39168 photo 14
Property 39168 photo 15
Property 39168 photo 16
Property 39168 photo 17
Property 39168 photo 18
Property 39168 photo 19
Property 39168 photo 20
Property 39168 photo 21
Property 39168 photo 22
Property 39168 photo 23
Property 39168 photo 24
Property 39168 photo 25

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 11
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 7
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი ვილა ფართით 590 კვ.მ in Crete. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, 3 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

For Sale: Luxury 4-Level Villa

General Information

  • Total of 4 levels
  • Main residence with independent ground floor apartment
  • Interior staircase & internal balcony
  • No elevator needed due to layout
  • Parking for 4 cars
  • Storage room & cellar on the ground floor

Ground Floor – Independent Apartment

  • Separate entrance + internal connection to main house
  • 2 bedrooms (one with en-suite bathroom)
  • 1 additional bathroom with shower
  • Very spacious open-plan area: dining room (monastic table) & living room
  • Large glass frontage opening to the pool
  • Open kitchen (without door)

Main House – 2 Levels

  • 4 bedrooms
  • 2 bathrooms
  • 1 WC with shower on ground level

Master bedroom:

  • Private large bathroom with jacuzzi
  • Dressing room

Other bedrooms:

  • 2 upstairs bedrooms share a bathroom
  • Ground floor bedroom is served by the WC

Attic (90 m²)

  • Large open-plan space
  • Bedroom & living area
  • 19th-century fireplace
  • Spacious bathroom with bathtub & shower (white marble tile finish)
  • Front and back balconies

Outdoor Areas

  • Swimming pool (10m x 4m)

იყიდება
1 600 000 € 11428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62213
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61298
  • ფართი 582 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
გირჩევთ იყიდება
1 800 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49720
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 000 000 € 6060 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49464
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 140 000 € 5350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63365
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 386 000 € 4137 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41224
  • ფართი 335 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა