გაყიდული
მოთხოვნით
Property 3833 photo 1
Property 3833 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,5
  • დაშორება ზღვიდან: 80 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
45 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43172
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
50 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48510
  • ფართი 465 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
160 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50474
  • ფართი 5770 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
25 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55878
  • ფართი 152 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
150 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55947
  • ფართი 4848 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
145 000 € 226 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58079
  • ფართი 640 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
218 000 € 650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58350
  • ფართი 335 m²
  • მანძილი ზღვიდან 180 m
იყიდება
350 000 € 948 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59541
  • ფართი 369 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
200 000 € 542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59542
  • ფართი 369 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
200 000 € 487 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59543
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა