იყიდება - სასტუმრო 376 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია
20 000 €
53 €/m²
Property 37844 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 550 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 105 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 376 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 68 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
20 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60205
  • ფართი 1021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
25 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24190
  • ფართი 3344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m

სიახლეების დაგზავნა