800 000 €
71 €/m²
Property 3750 photo 1
Property 3750 photo 2
Property 3750 photo 3
Property 3750 photo 4
Property 3750 photo 5
Property 3750 photo 6
Property 3750 photo 7
Property 3750 photo 8
Property 3750 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 11250 კვ.მ. on the island of Thassos. ტერიტორიაზე: ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3750
  • ფართი 11250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 000 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3849
  • ფართი 18250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 100 000 € 174 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6471
  • ფართი 6320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
700 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22193
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
950 000 € 254 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60812
  • ფართი 3734 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
800 000 € 471 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62894
  • ფართი 1696 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 63626
  • ფართი 3350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა