გაყიდული

იყიდება - თაუნჰაუსი 135 m² პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი არგოლისი
240 000 €
1778 €/m²
Property 372 photo 1
Property 372 photo 2
Property 372 photo 3
Property 372 photo 4
Property 372 photo 5
Property 372 photo 6
Property 372 photo 7
  • ობიექტის კოდი 372
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი თაუნჰაუსი
  • ფართი 135 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 285 m²
  • რეგიონი პელოპონესი
  • ადგილი არგოლისი (პელოპონისოსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 3: 0 этаж: спальня, ванная, склад и котельная. 1 этаж : салон и кухня с балконами. 2 этаж: 2 спальни и ванная
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: центральное отопление, сигнализация, проводка под систему кондиционирования, солнечная батарея для горячей воды, барбекю, автополив
  • დაშორება ზღვიდან: 25 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 150 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 135 კვ.მ in Peloponnese. თაუნჰაუსი მდებარეობს 0 დონეებზე. თაუნჰაუსი აქვს ასევე არის ბუხარი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 1984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60419
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 1888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62642
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
250 000 € 1262 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62900
  • ფართი 198 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 2321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63505
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 1982 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64128
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 4
იყიდება
235 000 € 2350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64606
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 5
იყიდება
250 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65253
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
225 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65419
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65691
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა