გაყიდული

იყიდება - ბინა 110 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
185 000 €
1682 €/m²
Property 369 photo 1
Property 369 photo 2
Property 369 photo 3
Property 369 photo 4
Property 369 photo 5
Property 369 photo 6
Property 369 photo 7
Property 369 photo 8
  • ობიექტის კოდი 369
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 110 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 2: гостиная с кухней, 2 спальни, ванная, огромный балкон, кладовая
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: за 20000 евро можно приобрести крытый паркинг
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
265 000 € 225 000 € 2163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57402
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4
იყიდება
190 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57429
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 1906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57458
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 2476 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57470
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57476
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57503
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 2577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57508
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
190 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57534
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57556
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 2783 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57681
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა