195 000 €
476 €/m²
Property 36894 photo 1
Property 36894 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1926
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

Offered for sale building of 410 sq.m.  which consists of:

  • A basement 
  • An elevated ground floor 
  • A first floor.

The building is located in the area of Kallithea and is listed as historical.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
245 000 € 569 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14764
  • ფართი 430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
230 000 € 1586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32132
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
210 000 € 700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36328
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
195 000 € 475 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36894
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
170 000 € 150 000 € 535 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37124
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 9
იყიდება
250 000 € 1470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41130
  • ფართი 170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
253 000 € 1150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64665
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12200 m

სიახლეების დაგზავნა