იყიდება - თაუნჰაუსი 250 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა Afidnes
310 000 €
1240 €/m²
Property 36451 photo 1
Property 36451 photo 2
Property 36451 photo 3
Property 36451 photo 4
Property 36451 photo 5
Property 36451 photo 6
Property 36451 photo 7
Property 36451 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 26000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 250 კვ.მ in Attica. თაუნჰაუსი მდებარეობს 4 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The mesonette is located in the village of Afidnes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25497
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m

სიახლეების დაგზავნა