320 000 €
213 €/m²
Property 36389 photo 1
Property 36389 photo 2
Property 36389 photo 3
Property 36389 photo 4
Property 36389 photo 5
Property 36389 photo 6
Property 36389 photo 7
Property 36389 photo 8
Property 36389 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 36 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1500 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

For sale, a 1500 sq.m plot of land in Kassiopi. 

It is divided by a local road into two parts: 1000 sq.m above the road and this is a buildable part of the land with a possibility to bulid a 120 sq.m house with a semi-basement level and a first floor, and the other 500 sq.m is below the road, at the sealine and is not buildable.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40479
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40480
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
450 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40481
  • ფართი 19950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
430 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42181
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
430 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42191
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
420 000 € 330 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42348
  • ფართი 10000 m²
  • Rooms 1
იყიდება
430 000 € 170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44034
  • ფართი 2522 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45420
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
400 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45735
  • ფართი 4673 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
470 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47378
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა