იყიდება - სასტუმრო 8800 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი Kalives Poligirou
650 000 €
73 €/m²
Property 3370 photo 1
Property 3370 photo 2
Property 3370 photo 3
Property 3370 photo 4
Property 3370 photo 5
Property 3370 photo 6

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 30 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8800 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2746
  • ფართი 16728 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
650 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3370
  • ფართი 8800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
638 000 € 312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4351
  • ფართი 2040 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
950 000 € 450 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5977
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 15174
  • ფართი 6974 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
540 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22777
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
800 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30978
  • ფართი 13252 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
650 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33455
  • ფართი 19895 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
950 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35370
  • ფართი 13244 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
750 000 € 82 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39600
  • ფართი 9100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა