იყიდება - სასტუმრო 5000 m² ცენტრალურ საბერძნეთში

საბერძნეთი თესალია მაგნეზია
150 000 €
30 €/m²
Property 33618 photo 1
  • ობიექტის კოდი 33618
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 5000 m²
  • რეგიონი ცენტრალური საბერძნეთი
  • ადგილი მაგნეზია (თესალია)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 29 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5000 კვ.მ. in central Greece. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

The plot of land of total area 5.000 sq.m is located in the famous town of Pilio 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5764
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
150 000 € 143 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6565
  • ფართი 1043 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
125 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7275
  • ფართი 1525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
200 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10940
  • ფართი 14000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 180 m
იყიდება
130 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24239
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
160 000 € 714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32237
  • ფართი 224 m²
  • მანძილი ზღვიდან 115000 m
იყიდება
150 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33618
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
150 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38651
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m

სიახლეების დაგზავნა