გაყიდული

იყიდება - დუპლექსი 147 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვულა
მოთხოვნით
Property 33551 photo 1
Property 33551 photo 2
Property 33551 photo 3
Property 33551 photo 4
Property 33551 photo 5
Property 33551 photo 6
Property 33551 photo 7
Property 33551 photo 8
Property 33551 photo 9
Property 33551 photo 10
Property 33551 photo 11
Property 33551 photo 12
Property 33551 photo 13
Property 33551 photo 14
Property 33551 photo 15
Property 33551 photo 16
Property 33551 photo 17
Property 33551 photo 18
Property 33551 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2013
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება დუპლექსი ფართით 147 კვ.მ in Athens. დუპლექსი მდებარეობს 2 დონეებზე. სართული შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. დუპლექსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

Offered for a sale stylish two-storey apartment in the center of Voula.

To the residence belong 3 parking places and private roof of 57 sq.m. surface area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
302 000 € 4575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60127
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
304 000 € 4606 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60128
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
435 000 € 4350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60129
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 5367 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60624
  • ფართი 177 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 8450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61765
  • ფართი 142 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 550 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64172
  • ფართი 255 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 350 000 € 8245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64178
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 5
იყიდება
990 000 € 7983 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64503
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 5625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65008
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
920 000 € 7603 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65159
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა