კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 2000 m² ოლიმპიურ რივიერაზე
საბერძნეთი
მაკედონია
პიერიას პრეფექტურა
200 000 €
100 €/m²
ობიექტის კოდი
3336
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
2000 m²
დაშორება ზღვიდან:
4500 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
2 km
მანძილი აეროპორტამდე:
120 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. on the Olympic Coast.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
200 000 €
66 €/m²
სასტუმრო
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
60981
ფართი
3000 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
210 000 €
190 000 €
147 €/m²
სასტუმრო
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
63943
ფართი
1285 m²
მანძილი ზღვიდან
8800 m
იყიდება
270 000 €
36 €/m²
სასტუმრო
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
19902
ფართი
7497 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
270 000 €
135 €/m²
სასტუმრო
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
40101
ფართი
2000 m²
მანძილი ზღვიდან
250 m
იყიდება
260 000 €
216 €/m²
სასტუმრო
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
49646
ფართი
1200 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
230 000 €
11 €/m²
სასტუმრო
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
59380
ფართი
20000 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
275 000 €
230 000 €
167 €/m²
სასტუმრო
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
7090
ფართი
1375 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
280 000 €
56 €/m²
სასტუმრო
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
24781
ფართი
5000 m²
მანძილი ზღვიდან
750 m
იყიდება
281 000 €
67 €/m²
სასტუმრო
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
48956
ფართი
4151 m²
მანძილი ზღვიდან
1300 m
იყიდება
280 000 €
215 €/m²
სასტუმრო
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
49647
ფართი
1300 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
Giannis Efthimiadis
+30 698 5169067
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the