იყიდება - სასტუმრო ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
260 000 €
903 €/m²
Property 3306 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 0 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 172 კვ.მ.

Land for sale in the southern area of Athens, Voula.

It is beachfront area, one of the most elite and wealthy.There are a lot of greenery.  The sea and the beach are near by. Allowable building area is 172.8 square meters.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
230 000 € 842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25227
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31793
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
330 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32655
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 24000 m
იყიდება
350 000 € 2187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35049
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
320 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37930
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38693
  • ფართი 216 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
260 000 € 553 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38716
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
350 000 € 397 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43646
  • ფართი 881 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
235 000 € 1556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44214
  • ფართი 151 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
345 000 € 492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46034
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m

სიახლეების დაგზავნა