გაყიდული
მოთხოვნით
Property 3253 photo 1
Property 3253 photo 2
Property 3253 photo 3
Property 3253 photo 4
Property 3253 photo 5
Property 3253 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12200 კვ.მ. in Thessaloniki.

The plot is supplied with water, electricity and sewerage. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 42892
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
2 900 000 € 966 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43803
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
130 000 € 464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43830
  • ფართი 280 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
220 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44181
  • ფართი 267 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
2 100 000 € 6441 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46084
  • ფართი 326 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
2 500 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46275
  • ფართი 3940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
480 000 € 195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47339
  • ფართი 2450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49478
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
130 000 € 325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49616
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
150 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49885
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა