იყიდება - სასტუმრო 11135 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა კატერინი
60 000 €
5 €/m²
Property 32505 photo 1
Property 32505 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 11135 კვ.მ. on the Olympic Coast.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 127 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46769
  • ფართი 586 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
75 000 € 126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47236
  • ფართი 592 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
75 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47503
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
80 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48934
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
50 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48962
  • ფართი 467 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
70 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49298
  • ფართი 425 m²
  • მანძილი ზღვიდან 35000 m
იყიდება
85 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50684
  • ფართი 607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
80 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50736
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
60 000 € 270 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51577
  • ფართი 222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
60 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51599
  • ფართი 19704 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m

სიახლეების დაგზავნა