Property 32340 photo 1
Property 32340 photo 2
Property 32340 photo 3
Property 32340 photo 4
Property 32340 photo 5
Property 32340 photo 6
Property 32340 photo 7
Property 32340 photo 8
Property 32340 photo 9
Property 32340 photo 10
Property 32340 photo 11
Property 32340 photo 12
Property 32340 photo 13
Property 32340 photo 14
Property 32340 photo 15
Property 32340 photo 16
Property 32340 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • რემონტის წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 190 კვ.მ on the island of Thassos. ვილა მდებარეობს 1 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

For sale 5 detached houses, situated on a 650 sq.m plot in the island of Thassos. The four houses are 42 sq.m and one house is 22 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
860 000 € 4526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32340
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა