Property 31803 photo 1
Property 31803 photo 2
Property 31803 photo 3
Property 31803 photo 4
Property 31803 photo 5
Property 31803 photo 6
Property 31803 photo 7
Property 31803 photo 8
Property 31803 photo 9
Property 31803 photo 10
Property 31803 photo 11
Property 31803 photo 12
Property 31803 photo 13
Property 31803 photo 14
Property 31803 photo 15
Property 31803 photo 16
Property 31803 photo 17
Property 31803 photo 18
Property 31803 photo 19
Property 31803 photo 20
Property 31803 photo 21
Property 31803 photo 22
Property 31803 photo 23
Property 31803 photo 24

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1993
  • რემონტის წელი: 2012
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 120 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 240 კვ.მ in Epirus. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 1458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31803
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა