იყიდება - სასტუმრო 4600 m² კასანდრაზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი კასანდრა ნეა ფოტიდაია
100 000 € 70 000 €
15 €/m²
Property 31468 photo 1
Property 31468 photo 2
Property 31468 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1,8 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4600 კვ.მ. in Kassandra, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35514
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
135 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35950
  • ფართი 2380 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
120 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36410
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
120 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45204
  • ფართი 10250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
137 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45320
  • ფართი 9854 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
130 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47366
  • ფართი 1441 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
140 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49485
  • ფართი 11200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
130 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51133
  • ფართი 23375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
125 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51458
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
145 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52628
  • ფართი 5495 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m

სიახლეების დაგზავნა