გაყიდული

იყიდება - კუნძული 200 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
850 000 €
4250 €/m²
Property 314 photo 1
  • ობიექტის კოდი 314
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 200 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 200 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 120 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

იყიდება
850 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29759
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 000 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29767
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30360
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
975 000 € 2437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30734
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30736
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
760 000 € 700 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38394
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 6
იყიდება
780 000 € 2052 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38432
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 6
იყიდება
750 000 € 550 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38873
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39060
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9
იყიდება
770 000 € 660 000 € 2200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41918
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა