იყიდება - თაუნჰაუსი 130 m² პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი კორინთია კორინტოს
690 000 €
5308 €/m²
Property 31373 photo 1
Property 31373 photo 2
Property 31373 photo 3
Property 31373 photo 4
Property 31373 photo 5
Property 31373 photo 6
Property 31373 photo 7
Property 31373 photo 8
Property 31373 photo 9
Property 31373 photo 10
Property 31373 photo 11
Property 31373 photo 12
Property 31373 photo 13
Property 31373 photo 14
Property 31373 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1999
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 71 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 130 კვ.მ in Peloponnese. თაუნჰაუსი მდებარეობს 3 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The townhouse is located in the area of Korinthia, of the region of the Western Peloponnese.

The house is suitable for two families as it has two independent entrances.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა