430 000 €
448 €/m²
Property 30971 photo 1
Property 30971 photo 2
Property 30971 photo 3
Property 30971 photo 4
Property 30971 photo 5
Property 30971 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2010
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 960 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16014
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
450 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12276
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
390 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18577
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
430 000 € 447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30971
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
450 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30198
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
550 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54375
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
350 000 € 1944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30446
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
380 000 € 542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30958
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22522
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა