გაყიდული
Property 30955 photo 1
Property 30955 photo 2
Property 30955 photo 3
Property 30955 photo 4
Property 30955 photo 5
Property 30955 photo 6
Property 30955 photo 7

Details

  • წლიური: 4,26%
  • აშენების წელი: 2008
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 505 კვ.მ in Thessaloniki. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The business area is 505 sq.m. which consists of 15 apartments. All apartments are leased.

The total rental amount is 4.610 euros per month.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
85 000 € 787 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7357
  • ფართი 108 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
110 000 € 4230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8201
  • ფართი 26 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
1 800 000 €
  • ობიექტის კოდი 12956
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
749 000 € 1134 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14617
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
28 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51740
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 1
გირჩევთ იყიდება
200 000 € 3389 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51993
  • ფართი 59 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
ინვესტიციები იყიდება
280 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64424
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა