იყიდება - თაუნჰაუსი 230 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვულა
950 000 €
4130 €/m²
Property 3090 photo 1
Property 3090 photo 2
Property 3090 photo 3
Property 3090 photo 4
Property 3090 photo 5
Property 3090 photo 6
Property 3090 photo 7
Property 3090 photo 8
Property 3090 photo 9
Property 3090 photo 10
Property 3090 photo 11
Property 3090 photo 12
Property 3090 photo 13
Property 3090 photo 14
Property 3090 photo 15
Property 3090 photo 16
Property 3090 photo 17
Property 3090 photo 18
Property 3090 photo 19

Details

  • წლიური: 18,95%
  • ოთახების რაოდენობა: 4: 3 спальни, гостиная, кухня, 3 ванные (одна из них с джакузи)
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: сад с барбекю, частный бассейн, сигнализация, автономное отопление, кондиционер в каждом помещении, проводка для спутникового тв, хорошая звуко- и теплоизоляция
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ზღვის ხედი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 230 კვ.მ in Athens. თაუნჰაუსი მდებარეობს 0 დონეებზე. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

A beautiful villa  is for sale in the prestigious suburb of Athens, Voula. This is one of the richest and most elite southern districts of the capital. The villa features a smart design: it includes an internal balcony with visible living room with fireplace. House size is 230 square meters and consists of three bedrooms (one with en-suite), a spacious living room with fireplace, kitchen and 2 bathrooms. The house has an alarm system, there are individual heating, air conditioning in all rooms, good heat and sound isolation, there is wiring for satellite TV, there is a lift. There is parking space for 2 cars.

The house has adjacent territory of 130 square meters with private swimming pool. There is a gazebo and barbecue. The house is overlookng to a  breathtaking view of the sea. In walking distance to shops and bus stops. 800 meters away from the beach promenade.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 7482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63791
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 7692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63792
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63853
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 6299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64179
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 8219 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64180
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 5
იყიდება
810 000 € 6090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64213
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4
იყიდება
940 000 € 7401 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64215
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 5629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64672
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 5866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64719
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 5902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64863
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა