გაყიდული
Property 30791 photo 1
Property 30791 photo 2
Property 30791 photo 3
Property 30791 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 1999
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23,6 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 32 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the Kordelio area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 6074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61621
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 6379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61622
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
გირავდება
დან 1 100 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61628
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 61643
  • ფართი 20 m²
  • Rooms 1
იყიდება
515 000 € 6130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61657
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
700 000 € 6542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61658
  • ფართი 107 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 8633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61679
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 8633 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61680
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 350 000 € 9712 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61681
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 350 000 € 9712 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61682
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა