კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
ქირავდება - ვილა 231 m² ოლიმპიურ რივიერაზე
საბერძნეთი
მაკედონია
პიერიას პრეფექტურა
კატერინი
მოთხოვნით
ობიექტის კოდი
30700
იყიდება, ქირავდება
გირავდება
ტიპი
ვილა
ფართი
231 m²
რეგიონი
ოლიმპიური რივიერა
ადგილი
მაკედონია (საბერძნეთი) | კატერინი (პიერიას პრეფექტურა)
Details
აშენების წელი:
2002
დაშორება ზღვიდან:
4000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
85 km
აღწერა
ქირავდება ვილა ფართით 231 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
750 000 €
1704 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
42740
ფართი
440 m²
მანძილი ზღვიდან
30 m
იყიდება
400 000 €
400 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
43614
ფართი
1000 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
იყიდება
მოთხოვნით
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
43675
ფართი
7380 m²
მანძილი ზღვიდან
7000 m
იყიდება
90 000 €
692 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
43820
ფართი
130 m²
მანძილი ზღვიდან
900 m
იყიდება
180 000 €
622 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
44995
ფართი
289 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
30 000 €
1111 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
45712
ფართი
27 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
300 000 €
3000 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
49323
ფართი
100 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
80 000 €
470 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
49372
ფართი
170 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
650 000 €
4333 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
49373
ფართი
150 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
650 000 €
1300 €/m²
ვილა
ოლიმპიური რივიერა
ობიექტის კოდი
50651
ფართი
500 m²
Rooms
15
Giannis Efthimiadis
+30 698 5169067
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the