600 000 €
1764 €/m²
Property 30323 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 17000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 340 კვ.მ. in Athens. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 204 კვ.მ.

The plot of land is located in northern area of Athens, in Psichiko area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 1153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35500
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
500 000 € 520 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46661
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
650 000 € 1070 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48584
  • ფართი 607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
860 000 € 5477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49120
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49447
  • ფართი 364 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
800 000 € 2279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49573
  • ფართი 351 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
850 000 € 538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51120
  • ფართი 1577 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53284
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
540 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56243
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
510 000 € 2015 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57347
  • ფართი 253 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m

სიახლეების დაგზავნა