1 400 000 €
2333 €/m²
Property 2959 photo 1
Property 2959 photo 2
Property 2959 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • სანაპირო: песчано-галечный
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 600 კვ.მ in Chalkidiki. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2959
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
1 500 000 € 286 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3124
  • ფართი 5230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 8030
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 300 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11687
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 500 000 € 1399 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22827
  • ფართი 1072 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 500 000 € 2586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30864
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m

სიახლეების დაგზავნა