2 390 000 €
1154 €/m²
Property 29228 photo 1
Property 29228 photo 2
Property 29228 photo 3
Property 29228 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 21
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 2070 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1200 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

Suggested for Sale a unique plot just 10 meters from the beach in Hersonissos with a building possibility of 4,327sqm.It is located on one of the most commercial streets and is the last unbuilt plot within the settlement on the entire coastal front of Limenas Hersonissos. Has a very large frontage on the road.There are building plans to create an apartment complex with communal pools.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 750 000 € 4824 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12484
  • ფართი 570 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
3 150 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22430
  • ფართი 45000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
3 300 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30725
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
3 300 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31004
  • ფართი 28800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
3 000 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33304
  • ფართი 40000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 830 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36085
  • ფართი 19017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38260
  • ფართი 50000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
2 670 000 € 494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41749
  • ფართი 5400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 370 m
იყიდება
2 953 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64250
  • ფართი 96000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
2 935 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64251
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა