გაყიდული
Property 29177 photo 1
Property 29177 photo 2
Property 29177 photo 3
Property 29177 photo 4
Property 29177 photo 5
Property 29177 photo 6
Property 29177 photo 7
Property 29177 photo 8
Property 29177 photo 9
Property 29177 photo 10
Property 29177 photo 11
Property 29177 photo 12
Property 29177 photo 13
Property 29177 photo 14
Property 29177 photo 15
Property 29177 photo 16
Property 29177 photo 17
Property 29177 photo 18
Property 29177 photo 19
Property 29177 photo 20
Property 29177 photo 21
Property 29177 photo 22
Property 29177 photo 23
Property 29177 photo 24
Property 29177 photo 25
Property 29177 photo 26
Property 29177 photo 27
Property 29177 photo 28
Property 29177 photo 29
Property 29177 photo 30
Property 29177 photo 31
Property 29177 photo 32
Property 29177 photo 33
Property 29177 photo 34
Property 29177 photo 35
Property 29177 photo 36
Property 29177 photo 37
Property 29177 photo 38
Property 29177 photo 39
Property 29177 photo 40
Property 29177 photo 41
Property 29177 photo 42
Property 29177 photo 43

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 96 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

We offer for sale an investment project in cooperation with Grekodom Development Mouzenidis Group

 
The property is Located in Pagrati district 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 5400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65320
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65348
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65349
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 9310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65350
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 9642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65351
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65352
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65354
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 9310 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65355
  • ფართი 29 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65356
  • ფართი 27 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 7297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65357
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა