იყიდება - სასტუმრო 2556 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა კატერინი
200 000 €
78 €/m²
Property 28737 photo 1
Property 28737 photo 2
Property 28737 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2556 კვ.მ. on the Olympic Coast.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 252 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51484
  • ფართი 672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
180 000 € 725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51549
  • ფართი 248 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
278 000 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51753
  • ფართი 617 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
170 000 € 497 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52276
  • ფართი 342 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
200 000 € 198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54645
  • ფართი 1010 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
195 000 € 319 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56039
  • ფართი 610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m
იყიდება
220 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56156
  • ფართი 5850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
280 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56380
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
200 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56527
  • ფართი 5869 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა