200 000 € 180 000 €
578 €/m²
Property 2784 photo 1
Property 2784 photo 2
Property 2784 photo 3

Details

  • სანაპირო: песчано-галичный пляж
  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 41 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 311 კვ.მ. on the Olympic Coast. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 248 კვ.მ.

For sale a plot of 311 sq m with a possible building area of 250 sq m. The plot is located in a picturesque village at the foot of Mount Olympus, just 100 meters from the sea. The place is famous for the beauty of nature, magnificent sandy beaches and the proximity of historical sites such as Dion, the fortress of Platamon and, of course, the abode of the ancient Greek gods - the legendary Olympus, which is also a reserve with unique flora and fauna.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
195 000 € 319 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56039
  • ფართი 610 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m
იყიდება
220 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56156
  • ფართი 5850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
280 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56380
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
200 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56527
  • ფართი 5869 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
230 000 € 444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57174
  • ფართი 518 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
200 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59215
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
230 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59380
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
250 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59705
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
200 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60981
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
180 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62136
  • ფართი 17000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა