იყიდება - სასტუმრო 1037 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია
470 000 €
453 €/m²
Property 2737 photo 1
Property 2737 photo 2
Property 2737 photo 3
Property 2737 photo 4
Property 2737 photo 5
Property 2737 photo 6
Property 2737 photo 7

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1037 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

Offered for sale plot of 1037 square meters, located in the village of Sithonia Peninsula. The property has permission to build a residential area of ​​400 sqm + 400 sqm basement, has the opportunity to build a small Catering complex. Before the site is a territory where there are no buildings in the future will be a children's playground, cafe. Wonderful views of the sea and the bay toroneevsky. The plot has a bioremediation, water and electricity. Located within walking distance of shops, restaurants and cafes. Distance from the sandy beach 500 m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47642
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
550 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47698
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 47799
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
550 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48411
  • ფართი 12300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
450 000 € 436 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48797
  • ფართი 1030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
გირჩევთ იყიდება
490 000 € 480 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59627
  • ფართი 10576 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
640 000 € 798 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59684
  • ფართი 802 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
400 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60198
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
გირჩევთ იყიდება
650 000 € 149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60405
  • ფართი 4350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
გირჩევთ იყიდება
450 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60598
  • ფართი 8245 m²
  • მანძილი ზღვიდან 670 m

სიახლეების დაგზავნა