მოთხოვნით
Property 26063 photo 1
Property 26063 photo 2
Property 26063 photo 3
Property 26063 photo 4
Property 26063 photo 5
Property 26063 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1990
  • რემონტის წელი: 2000
  • დაშორება ზღვიდან: 60 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 130 კვ.მ in Crete. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

For sale is a commercial shop with a total area of 130 sq. m in Elounda. The room is located on the central road Elounda-Agios Nikolaos. The basement premise is 64.25 sq.m and the main premise is 74.56 sq.m. In addition to the closed premises there is an open space under the veranda.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
5 500 000 € 3728 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11159
  • ფართი 1475 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 26063
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
250 000 € 4629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29618
  • ფართი 54 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
96 000 € 1745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34996
  • ფართი 55 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
75 000 € 1271 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44817
  • ფართი 59 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
73 000 € 1106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48679
  • ფართი 66 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
535 000 € 1337 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56606
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 236 m
იყიდება
280 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65577
  • ფართი 88 m²
  • მანძილი ზღვიდან 240 m

სიახლეების დაგზავნა