გაყიდული
მოთხოვნით
Property 26028 photo 1
Property 26028 photo 2
Property 26028 photo 3
Property 26028 photo 4
Property 26028 photo 5
Property 26028 photo 6
Property 26028 photo 7
Property 26028 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 71 კვ.მ ოლიმპიურ რივიერაზე. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
87 000 € 1298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60914
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
107 000 € 1783 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62093
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62094
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62095
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
95 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62236
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
120 000 € 1411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62896
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა