450 000 €
2813 €/m²
Property 25546 photo 1
  • ობიექტის კოდი 25546
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ვილა
  • ფართი 160 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 160 კვ.მ in Limassol. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Shop space for sale. The property is located in the center of Limassol city.
 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25546
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა