კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 20000 m² ათონზე (ქალკიდიკი)
საბერძნეთი
მაკედონია
ცარციდიკი
არისტოტელე
სტრატონი
640 000 €
32 €/m²
ობიექტის კოდი
2525
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
20000 m²
რეგიონი
ქალკიდიკი/ათონი
ადგილი
სტრატონი (არისტოტელე) | ცარციდიკი (მაკედონია)
Details
სანაპირო:
песчаный
დაშორება ზღვიდან:
20 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
5 km
მანძილი აეროპორტამდე:
73 km
სერვისი
ზღვის ხედი
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 20000 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
640 000 €
32 €/m²
სასტუმრო
ქალკიდიკი/ათონი
ობიექტის კოდი
2525
ფართი
20000 m²
მანძილი ზღვიდან
20 m
იყიდება
750 000 €
სასტუმრო
ქალკიდიკი/ათონი
ობიექტის კოდი
2801
ფართი
0 m²
მანძილი ზღვიდან
800 m
იყიდება
765 000 €
67 €/m²
სასტუმრო
ქალკიდიკი/ათონი
ობიექტის კოდი
4600
ფართი
11300 m²
მანძილი ზღვიდან
200 m
იყიდება
550 000 €
203 €/m²
სასტუმრო
ქალკიდიკი/ათონი
ობიექტის კოდი
5921
ფართი
2700 m²
მანძილი ზღვიდან
40 m
იყიდება
860 000 €
188 €/m²
სასტუმრო
ქალკიდიკი/ათონი
ობიექტის კოდი
8865
ფართი
4560 m²
მანძილი ზღვიდან
5 m
იყიდება
650 000 €
108 €/m²
სასტუმრო
ქალკიდიკი/ათონი
ობიექტის კოდი
8885
ფართი
6000 m²
მანძილი ზღვიდან
30 m
იყიდება
600 000 €
50 €/m²
სასტუმრო
ქალკიდიკი/ათონი
ობიექტის კოდი
14907
ფართი
12000 m²
მანძილი ზღვიდან
5 m
იყიდება
800 000 €
53 €/m²
სასტუმრო
ქალკიდიკი/ათონი
ობიექტის კოდი
22286
ფართი
15000 m²
მანძილი ზღვიდან
10 m
იყიდება
750 000 €
93 €/m²
სასტუმრო
ქალკიდიკი/ათონი
ობიექტის კოდი
22385
ფართი
8000 m²
მანძილი ზღვიდან
1 m
იყიდება
550 000 €
56 €/m²
სასტუმრო
ქალკიდიკი/ათონი
ობიექტის კოდი
31596
ფართი
9800 m²
მანძილი ზღვიდან
500 m
Maria Kabani
+30 23750 20330
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the