გაყიდული

იყიდება - სასტუმრო 2839 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია ნიკიტი
მოთხოვნით
Property 24526 photo 1
Property 24526 photo 2
Property 24526 photo 3
Property 24526 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 89 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2839 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1703 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50040
  • ფართი 880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 140 m
იყიდება
2 500 000 € 147 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50392
  • ფართი 17000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
195 000 € 565 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50944
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
230 000 € 115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51086
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
260 000 € 1165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53218
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56351
  • ფართი 499 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
260 000 € 787 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56599
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
2 500 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56759
  • ფართი 11688 m²
  • მანძილი ზღვიდან 480 m
იყიდება
225 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56930
  • ფართი 5200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
40 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57224
  • ფართი 680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა