იყიდება - სასტუმრო 3780 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია
294 000 €
77 €/m²
Property 2361 photo 1
Property 2361 photo 2
Property 2361 photo 3
Property 2361 photo 4
Property 2361 photo 5

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: рядом 4-х звездочный отель, строит 200 кв.м жилой площади
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 75 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3780 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

The plot is located in a tourist village with a developed infrastructure, a 4-star hotel has been built next to the site, and an agricultural road passes in front. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20233
  • ფართი 6013 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 29416
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
250 000 € 277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29526
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
250 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30806
  • ფართი 13500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
380 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33204
  • ფართი 15120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
250 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33301
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
430 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35743
  • ფართი 12500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
250 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39302
  • ფართი 23000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39413
  • ფართი 5078 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
290 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39555
  • ფართი 5301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა