350 000 € 300 000 €
52 €/m²
Property 23299 photo 1
Property 23299 photo 2
Property 23299 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 71 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5693 კვ.მ. in Loutraki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ.

The plot is located on the first line from the beach, near the town of Loutraki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
440 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11200
  • ფართი 4904 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
380 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11415
  • ფართი 3941 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
390 000 € 87 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11489
  • ფართი 4475 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
470 000 € 292 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11566
  • ფართი 16200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
320 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14368
  • ფართი 1321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
350 000 € 300 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23299
  • ფართი 5693 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2 m
იყიდება
370 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46679
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა