გაყიდული
Property 22251 photo 1
Property 22251 photo 2
Property 22251 photo 3
Property 22251 photo 4
Property 22251 photo 5
Property 22251 photo 6
Property 22251 photo 7
Property 22251 photo 8
Property 22251 photo 9
Property 22251 photo 10
Property 22251 photo 11
Property 22251 photo 12
Property 22251 photo 13
Property 22251 photo 14
Property 22251 photo 15
Property 22251 photo 16
Property 22251 photo 17
Property 22251 photo 18
Property 22251 photo 19
Property 22251 photo 20
Property 22251 photo 21
Property 22251 photo 22
Property 22251 photo 23
Property 22251 photo 24
Property 22251 photo 25
Property 22251 photo 26
Property 22251 photo 27
Property 22251 photo 28
Property 22251 photo 29
Property 22251 photo 30
Property 22251 photo 31

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 50 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 157 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64883
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
62 000 € 2480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64905
  • ფართი 25 m²
  • Rooms 1
იყიდება
46 000 € 1314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64911
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 1
იყიდება
158 000 € 2051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64912
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
128 000 € 2560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64929
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
გირავდება
დან 550 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64944
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
207 000 € 3450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64947
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
143 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64950
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა