იყიდება - კოტეჯი 400 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია
2 200 000 €
5500 €/m²
Property 2207 photo 1
Property 2207 photo 2
Property 2207 photo 3
Property 2207 photo 4
Property 2207 photo 5
Property 2207 photo 6
Property 2207 photo 7
Property 2207 photo 8
Property 2207 photo 9
Property 2207 photo 10
Property 2207 photo 11

Details

  • სანაპირო: песчаный с пологим заходом в воду
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 81 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი
  • Golden Visa

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 400 კვ.მ in Sithonia, Chalkidiki. კოტეჯი აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a villa of 400sq.m in Athos Gylf of Sithonia peninsula, Halkidiki. The property is located in a thick pine forest and has a wonderful view of the sea. The adjacent plot of 2.750sq.m has an additional building density. The villa's location is absolutely perfect for vacation, untouched wildlife, crystal clear water and gold sandy beach. The house is in need of repair. Price: 1.650.000 Euro.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 200 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2207
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა