იყიდება - სასტუმრო 302 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია
96 000 € 80 000 €
264 €/m²
Property 2106 photo 1
Property 2106 photo 2
Property 2106 photo 3
Property 2106 photo 4

Details

  • სანაპირო: песчаный
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

სერვისი

  • ზღვის ხედი

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 302 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 180 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22070
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 596 m
იყიდება
130 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22889
  • ფართი 4002 m²
  • მანძილი ზღვიდან 820 m
იყიდება
89 000 € 79 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23643
  • ფართი 1346 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
130 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23721
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
130 000 € 288 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24776
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
100 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24793
  • ფართი 4625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
100 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24944
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
130 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25195
  • ფართი 6662 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
100 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25621
  • ფართი 3350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა