იყიდება - კუნძული 150 m² ჩრდილოეთ საბერძნეთში

საბერძნეთი მაკედონია კილკის პრეფექტურა კილკისი ზახარატო
535 000 €
3567 €/m²
Property 20321 photo 1
Property 20321 photo 2
Property 20321 photo 3
Property 20321 photo 4
Property 20321 photo 5
Property 20321 photo 6
Property 20321 photo 7
Property 20321 photo 8
Property 20321 photo 9
Property 20321 photo 10
Property 20321 photo 11
Property 20321 photo 12
Property 20321 photo 13
Property 20321 photo 14
Property 20321 photo 15
Property 20321 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 57000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 56 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 150 კვ.მ in North Greece. სახლი 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა